Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
BNP Paribas posadzi drzewo za każdy nowy rachunek osobisty. Pomaga też wspierać organizacje przyrodnicze

Akcja pod tytułem „Przelew dla przyrody” trwa do 20 października

BNP Paribas uruchomił nową kampanię reklamową, której elementem jest m.in. promocja rachunku osobistego. W ramach niej każdy klient zakładając nowy rachunek dostanie gotówkowy bonus. Jednocześnie bank posadzi jedno tzw. drzewo tlenowe. To roślina, która pochłania o wiele więcej dwutlenku węgla z atmosfery niż tradycyjne drzewa takie jak sosna czy brzoza. Szczegóły akcji BNP Paribas można znaleźć tutaj.

Przeczytaj też: Pierwszy polityk PiS zapowiada odejście od węgla

Bonus od BNP Paribas za założenie promocyjnego rachunku wynosi od 100 do 300 zł. Uczestnik akcji może wypłacić pieniądze dla siebie albo przekazać je na jedną z trzech wskazanych przez bank organizacji przyrodniczych. Wysokość bonusu zależy od aktywności klienta w korzystaniu z nowego rachunku, a więc wykonania w trzech kolejnych miesiącach transakcji kartą wydaną do konta oraz zapewnienia na nim wypływów.

Przeczytaj też: Minister nauki nie chce słuchać nauki

Wśród organizacji, na rzeczy których można przeznaczyć pieniądze z nagrody oferowanej przez BNP Paribas jest m.in. fundacja Dziko, która tworzy rezerwaty obywatelskie, czyli prywatne tereny objęte ochroną przyrody. Z kolei fundacja Jeżurkowo zajmuje się ochroną i rehabilitacją jeży oraz chce zbudować lecznicę dla tych zwierząt. Natomiast fundacja Sendzimira realizuje instalacje przyrodnicze (tzw. nature-based solutions), czyli tworzy rozwiązania takie jak ogrody deszczowe, niecki retencyjne, ronda infiltrujące, łąki kwietne, wysepki oczyszczające wodę, itp.

KATEGORIA
FINANSE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies