Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
Innogy go! rozszerza ofertę. Od teraz możecie wypożyczyć elektrycznego dostawczaka

Na razie innogy go! oferuje w wynajmie na minuty pięć elektrycznych aut dostawczych

Usługa innogy go! uruchomiona w kwietniu br. przez innogy Polska, spotkała się z dość dobrym przyjęciem warszawiaków. Do wypożyczenia na minuty jest około pięciuset elektrycznych BMW i3. Innogy pracuje nad dalszym rozwojem projektu.

Przeczytaj też: Auta elektryczne jako magazyny energii na kołach?

– Chcemy zaproponować mieszkańcom stolicy również pojazdy typu van. Oferta jest odpowiedzią na potrzeby transportowe związane z przewożeniem towarów o większych gabarytach, przy zachowaniu ekologicznego charakteru usługi innogy go! – mówi Janusz Moroz, członek zarządu ds. handlu w innogy Polska.

Projekt z uzupełnieniem floty o dostawczaki to pilotaż, dlatego na razie firma udostępni klientom tylko pięć aut do przewozu np. materiałów budowlanych czy mebli. Będą to Renault, Nissan, Volkswagen i MAN, które będą do wypożyczenia pod trzema warszawskimi centrami handlowymi Ikea Targówek i Janki oraz Towarowa 22.

Przeczytaj też: Od elektrycznej motoryzacji nie ma odwrotu

Vana innogy go! Można wypożyczyć używając tej samej apki, która teraz służy do wypożyczania aut osobowych. Osoby, które jeszcze jej nie mają, mogą pobrać ją zarówno w wersji na Androida, jak i iOS.

Auta dostawcze wypożyczać można zarówno na minuty, jak i na godziny. W pierwszym przypadku cena zaczyna się od 1,19 zł za minutę. W przypadku wypożyczenia na godzinę trzeba zapłacić 49 zł lub 139 zł za trzy godziny. Można też wynająć auto na całą dobę za min. 289 zł.

KATEGORIA
E-MOBILNOŚĆ
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies