Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
Rusza przedsprzedaż biletów na wystawę „Ocalmy planetę”

Multisensoryczne widowisko będzie można obejrzeć w warszawskiej Fabryce Norblina

Ta historia zaczyna się czternaście miliardów lat temu i wybiega w przyszłość. Biegnie od Wielkiego Wybuchu do Wielkiego Wyzwania, jakim jest ratowanie naszej planety.

Wystawa multisensoryczna „Ocalmy planetę” to wyprawa przez czas i przestrzeń w najodleglejsze zakątki globu z „zieloną” misją ratowania Ziemi.
Narodziny planety, powstanie życia, piękno natury i rozwój cywilizacji przedstawione zostały wraz z dekalogiem działań, jakie każdy z nas może podjąć w celu zatrzymania zmian klimatu. Projekt łączy piękne obrazy, nowoczesne technologie i muzykę klasyczną. Ma zwrócić uwagę̨ na problemy ekologiczne.

Przeczytaj też: W płucach pacjentów znaleziono mikroplastik

Odwiedzając Art Box Experience w Fabryce Norblina w Warszawie, zajrzymy do wulkanów i na dno oceanów. Odbędziemy podróż przez wszystkie kontynenty i oceany, podziwiając ławice kolorowych ryb, arktyczne pingwiny, wieloryby, kolorowe ptactwo, antylopy i gepardy. Zobaczymy niezwykłe ujęcia z kosmosu, materiały dokumentalne, przyrodnicze ale też animacje stworzone komputerowo przez studio Platige Image. A wszystko to w rytmie „Czterech pór roku” Antonio Vivaldiego, wzbogaconych o współczesne instrumentarium reżysera widowska Brazylijczyka Jarbasa Agnelli.

Dzisiaj, 9 września 2022 r., rusza przedsprzedaż biletów w serwisie Ticketmaster. Wystawa zostanie otwarta 24 września 2022 r.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies