Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
VeloMarket.pl: Rewolucyjna platforma e-commerce dla ekologicznych produktów

Przez ostatnie lata znacznie wzrosła świadomość dotycząca zmian klimatu czy zanieczyszczenia planety. W efekcie coraz większa liczba ludzi przywiązuje wagę do ochrony środowiska i podejmowania ekologicznych wyborów.

Konsumenci poszukują produktów, które są przyjazne dla planety i zdrowia, jednocześnie ceniąc wygodę zakupów online. Z myślą o nich powstał VeloMarket – rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną dla siebie zrównoważonego stylu życia.

VeloMarket.pl to platforma sprzedażowa należąca do spółki ProEkspert, która umożliwia konsumentom znalezienie i zakupienie ekologicznych produktów w jednym miejscu. Jest to nie tylko sklep internetowy, ale także źródło wiedzy i miejsce, gdzie po radę ekspertów sięgnąć mogą zainteresowani ekologią i zdrowym stylem życia. VeloMarket wyróżnia się szeroką gamą kategorii produktowych i usługowych, które mają na celu zaspokojenie różnorodnych potrzeb konsumentów.

Wszystkie możliwości w jednym miejscu – VeloMarket, Twój zielony punkt w Internecie

W ofercie platformy VeloMarket.pl znajdują się zróżnicowane kategorie, takie jak odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła, ogrzewanie na podczerwień czy audyty energetyczne), akcesoria do uprawiania sportów, zdrowa żywność, suplementy diety, pojazdy elektryczne czy energooszczędny sprzęt do domu i ogrodu. Dzięki temu masz możliwość znalezienia wszystkich niezbędnych produktów, które są przyjazne dla środowiska i zdrowia na jednej stronie internetowej. Bez względu na to, czy szukasz możliwości zainwestowania w panele słoneczne, czy wegańskich batonów, VeloMarket oferuje szeroki wybór wysokiej jakości opcji.

Finansowanie zakupów w ramach platformy – na VeloMarkecie najlepiej zakupy robi się klientom VeloBanku

VeloMarket.pl jest platformą utworzoną przez ProEkspert sp. z o.o. działającą w ramach grupy kapitałowej VeloBanku, instytucji o wartościach ESG (Environment, Social Responsibility, and Corporate Governance). Klienci VeloMarketu mają dostęp do elastycznych i korzystnych warunków finansowania zakupów, dzięki produktom oferowanym przez VeloBank.

Klienci VeloBanku cieszą się również dodatkowymi korzyściami, domyślnie mając dostęp do produktów w niższej cenie. Osoby posiadające konto w VeloBanku mogą korzystać z 3% rabatu na zakupy na platformie VeloMarket.pl, co jest dodatkowym zachęceniem do skorzystania z ekologicznych produktów oferowanych przez tę platformę. Dzięki temu VeloMarket nie tylko staje się opłacalnym miejscem na robienie zakupów, ale także zachęca do zaangażowania w zrównoważony styl życia.

Dzięki zróżnicowanej ofercie produktów VeloBanku klienci VeloMarketu mogą skorzystać z kilku różnych możliwości sfinansowania zakupów, dobierając jedną z nich do swoich preferencji i wartości inwestycji.

VeloMarket.pl to platforma, która łączy innowacyjne rozwiązania e-commerce z troską o środowisko i zdrowy styl życia. Dzięki szerokiej gamie ekologicznych produktów i usług, wyspecjalizowanemu doradztwu oraz korzystnym warunkom finansowania, VeloMarket.pl ma potencjał, aby przyciągnąć i zadowolić wymagających klientów. Jeśli szukasz ekologicznych rozwiązań i chcesz robić świadome zakupy online, VeloMarket.pl to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania.

Materiał przygotowany na zlecenie ProEkspert.

KATEGORIA
STYL ŻYCIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: BANKI, EKOLOGIA

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies