Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
Zjedz deser i pomóż uratować planetę. Grycan dołącza do Too Good To Go

Użytkownicy aplikacji mogą kupować żywność w bardzo atrakcyjnej cenie

Tuż po Dniu walki z marnowaniem jedzenia ustanowionym przez ONZ, pojawiła się informacja o nowym partnerze aplikacji Too Good To Go – firmie Grycan. Jedna z najbardziej znanych firm rodzinnych w Polsce od dzisiaj będzie oferować użytkownikom apki paczki z jedzeniem w 14 lokalach. Jednocześnie poinformowano, że to początek współpracy, a punktów tej sieci w całym kraju jest 150.

Przeczytaj też: Na Zalando pojawi się używana odzież

Na temat aplikacji Too Good To Go mogłeś/aś niedawno przeczytać w serwisie green-news.pl, ponieważ jej partnerem został Carrefour. Wcześniej zrobiła to firma BP. A oprócz nich także 1300 podmiotów, w tym sieci cukierni, piekarni oraz lokalne restauracje czy kawiarnie. Idea akcji jest bardzo prosta: partnerzy aplikacji oferują w niższej cenie produkty, którym kończy się termin przydatności. W ten sposób realizowany jest plan zero waste.

Przeczytaj też: W Wielkopolsce powstanie największa w Polsce elektrownia słoneczna

W paczkach Grycana raczej nie znajdziesz lodów, a domowe ciasta i naturalne soki. Może się jednak okazać, że o te smakołyki nie będzie łatwo – w Polsce z aplikacji korzysta już grubo ponad 300 tys. osób (na świecie ponad 20 mln). Ta liczba powinna cieszyć. A użytkowników będzie pewnie przybywać wraz z rozrastaniem się grona firm uczestniczących w akcji oraz zwiększaniem jej zasięgu geograficznego.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies