Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
Klimat, rozwój, biznes. 25 maja zapraszamy na największe w Polsce wydarzenie odpowiedzialnego biznesu

W Centrum EXPO XXI w Warszawie już po raz dziewiąty odbędą się Targi CSR

Największe w Polsce wydarzenie dotyczącego społecznej odpowiedzialności biznesu powraca do formuły stacjonarnej. Już 25 maja, w następną środę w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się, po raz dziewiąty, Targi CSR. Organizator, Forum Odpowiedzianego Biznesu, zapewnia, że wstęp oraz udział we wszystkich spotkaniach w ramach targów, jest bezpłatny.

Przeczytaj też: Polska energetyka liderem emisji CO2

Dla gości przygotowano część wystawienniczą, konferencyjną ora Strefę różnorodności.

– 9. Targi, których hasło przewodnie to triada Klimat – Rozwój – Biznes, stanowić będą przestrzeń do dyskusji, prezentacji dokonań firm i organizacji w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju. Wszyscy z radością obserwujemy rosnące znaczenie tematyki ESG. Z dużą dozą pewności możemy stwierdzić, że to jeden z trendów, które będą kształtowały rzeczywistość w najbliższych latach. W jakim kierunku powinien podążać teraz biznes? Po jakie rozwiązania sięgać? Na czym polegają wyzwania stojące przed firmami? Na te i wiele innych tematów porozmawiajmy 25 maja 2022 r. w Centrum EXPO XXI. Do zobaczenia! – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Przeczytaj też: Szef MAE obsypał Polskę pochwałami

Z oferty Targów CSR skorzystają nie tylko przedstawiciele biznesu prowadzący działania w obszarze zrównoważonego rozwoju. Oprócz najwyższej kadry zarządzającej, menedżerek i menadżerów ds. CSR, ESG, HR, PR czy marketingu, wydarzenie to jest skierowane do przedstawicielek i przedstawicieli organizacji pozarządowych, studentek i studentów, osób pracujących w mediach, w firmach dostarczających rozwiązania w zakresie CSR, osób działających w administracji publicznej, a także konsumentek i konsumentów zainteresowanych działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Partnerem głównym wydarzenia jest Santander Bank Polska. Pozostali partnerzy to: DB Cargo Polska, ERGO Hestia, LPP, Miasto Stołeczne Warszawa, CSR Europe oraz Akademia Leona Koźmińskiego.

Serwis informacyjny green-news.pl objął to wydarzenie patronatem medialnym.
Więcej informacji na stronie: www.odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR

KATEGORIA
KLIMAT
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies