Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
Konferencja Offshore Wind 2019. Wszystko o energetyce wiatrowej

Zbiega się ona w czasie z ważnymi decyzjami, które trzeba podjąć w sprawie rozwoju tej branży w Polsce

W dniach 30.09 – 1.10.2019 w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona energetyce wiatrowej na morzu, „Offshore Wind”. Zbiega się ona w czasie z ważnymi decyzjami, które trzeba podjąć w sprawie rozwoju tej branży w Polsce.

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej, a portal green-news.pl objął je patronatem medialnym.

Przeczytaj też: Branża wiatrowa oferuje tysiące miejsc pracy

Konferencja Offshore Wind jest obecna w kalendarzu wydarzeń PSEW od 2012 roku i na dobre wpisała się w krajobraz spotkań branżowych. Przez lata konferencja ta zyskała status wydarzenia wiodącego w regionie Morza Bałtyckiego. Za każdym razem bierze w niej udział około 200 osób z Polski i zagranicy.

Przeczytaj też: O jedną czwartą więcej energii ze słońca niż przed rokiem

Podczas Offshore Wind, zostanie poruszonych kilka ważnych tematów.Uczestnicy porozmawiają na przykład o możliwości rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce i w regionie Morza Bałtyckiego. Poznają też aktualny stan projektów offshore w kraju oraz planowane przez inwestorów na najbliższe lata portfele zamówień.

Konferencja jest także okazją do zbliżenia inwestorów, wykonawców, usługodawców, stowarzyszeń branżowych i polityków podejmujących decyzje dotyczące rozwoju morskiej energetyki wiatrowej. Daje możliwość spotkań B2B i nawiązania relacji między przedsiębiorcami w całym łańcuchu dostaw morskiej energii wiatrowej.

Więcej na temat wydarzenia można dowiedzieć się tutaj.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies