Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
Impact’21 już w przyszłym tygodniu. W programie e-mobility, green economy i transformacja energetyczna

Tym razem organizatorzy Impactu zapraszają do stolicy Wielkopolski, na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich

Już w następną środę, 27 października 2021 r. w Poznaniu rozpoczyna się kolejne wydarzenie Impact’21. Organizatorzy zaprosili ponad 400 prelegentów z Polski i zagranicy. Opowiedzą oni o globalnych trendach. W agendzie sporo miejsca zarezerwowano na tematykę związaną z ochroną klimatu. Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji i dyskusji dotyczących elektromobilności, zielonej ekonomii i transformacji energetycznej.

Przeczytaj też: Jeśli się uda, Polska zyska nawet 800 mln euro

Na najbliższym wydarzeniu Impact’21 nie zabraknie ciekawych gości. Swój udział potwierdzili m.in.: Mathias Wikström (Doconomy), Bartosz Ciołkowski (Mastercard), Tomasz Chróstny (UOKiK), Marta Poślad (Google), Natalia Hatalska (infuture.institute), Stefan Batory (Booksy). Organizatorzy zapowiadają także wirtualną wizytę Hillary Clinton. Godzinnej dyskusji podczas połączenia online z jej udziałem będą się mogli przysłuchiwać jedynie zgromadzeni w Poznaniu uczestnicy Impactu.

Przeczytaj też: Pszczoły jak żywe drony

Impact to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, na stałe wpisane w kalendarze decydentów biznesowych z największych globalnych firm, decydentów politycznych, regulatorów, wybitnych naukowców oraz światowej klasy ekspertów. Serwis green-news.pl po raz pierwszy objął je patronatem medialnym.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies