Partner strategiczny
Blue Media
Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
Ekologiczna oferta Taurona: Prąd Eko, czyli 100 proc. zielonej energii. W bonusie rabat i usługi

Grupa energetyczna proponuje specjalną taryfę dla klientów, którym zależy na tym, by korzystać wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Źródło pochodzenia z OZE potwierdzone jest certyfikatem

Jeżeli chcesz włączyć się w działania na rzecz ochrony środowiska, warto zainteresować się ofertą Taurona, a konkretnie ofertą Prąd Eko z usługami serwisowymi.

Tauron deklaruje, że każdy użytkownik usługi Prąd Eko z Serwisantem 24h otrzymuje stawki prądu niższe o minimum 10 proc. od cen z taryfy sprzedawcy. Klienci, którzy wybiorą tę ofertę przez serwis Mój Tauron, otrzymają dodatkowo 100 zł w prezencie. Ponadto za aktywację e-faktury otrzymają jednorazowo 15 zł. Bonusy zostaną przelane na konto rozliczeniowe klienta w Tauronie, po rejestracji zakupu w programie klienckim na stronie internetowej. Natychmiastową korzyścią z pakietu Prąd Eko z Serwisantem 24h jest też dostęp do usług serwisowych.

Nie szukasz, nie czekasz i nie płacisz za wizytę fachowca

Gdy pod pracującą pralką pojawia się woda, lodówka nagle przestaje chłodzić albo nie możesz uruchomić komputera, rzadko masz pod ręką telefon, pod którym czeka na wezwanie serwisant sprzętu AGD, RTV czy PC. Poszukiwania kontaktów w Internecie, rozmowy z kolejnymi fachowcami, umawianie terminów i czekanie pochłaniają mnóstwo energii i czasu, a zazwyczaj także nerwów. Jeżeli jesteś użytkownikiem usługi w ramach oferty Prąd EKO z Serwisantem 24H, możesz uniknąć wszelkich uciążliwości. Dzwonisz, opisujesz awarię, a nasz serwisant zajmuje się całą resztą. Wszyscy fachowcy są dostępni pod jednym numerem telefonu.
W ramach usługi z oferty Prąd EKO z Serwisantem 24H masz zagwarantowany serwis urządzeń RTV, AGD i PC. TAURON oferuje 3 000 zł na naprawy do wykorzystania w czasie 6 awarii (do 500 zł każda). Jeżeli zajdzie konieczność zabrania sprzętu do serwisu, pokryje też koszty transportu.
Serwis instalacji elektrycznej jest dostępny w systemie 24/7: fachowiec odwiedzi cię w czasie 4 godzin od zgłoszenia – w dzień roboczy, w niedzielę i w święto. Serwisant sprzętu zjawi się u ciebie nie później niż w ciągu 24 godzin od zgłoszenia (w dni robocze).
Możesz zapewnić sobie pomoc min. ślusarza, szklarza, hydraulika, decydując się na poszerzony pakiet Prąd EKO z Serwisantem 24H PLUS. Fachowiec naprawi zamek drzwi zewnętrznych, wymieni szybę w oknie, zajmie się awarią instalacji wodnej, kanalizacyjnej, a także instalacji centralnego ogrzewania.

3 x EKO: ekologiczny prąd, ekologiczna faktura i mniej elektrośmieci
Oferta Prądu EKO z usługami serwisowymi od TAURONA ma trzy podstawowe zalety:
● ekologiczny prąd – energia dostarczana przez Taurona pochodzi z odnawialnych źródeł energii (OZE), powstaje z wykorzystaniem technologii minimalizujących niekorzystny wpływ na środowisko naturalne,
● redukuje elektrośmieci – usługi serwisowe sprawiają, że ma sens naprawianie wielu sprzętów domowych, które w innej sytuacji zwiększyłyby górę elektrośmieci: dłuższe użytkowanie urządzeń zmniejsza popyt na nowe, a w efekcie redukuje zużycie surowców i emisję CO2 do atmosfery,
● elektroniczne dokumenty – wystawianie e-faktur i wypełnianie elektronicznych dokumentów nie wymaga użycia nawet jednej kartki papieru – korzystając z cyfrowego obiegu dokumentów, ograniczasz wycinkę drzew i przyczyniasz się do zmniejszenia szkodliwego wpływu produkcji papieru na środowisko naturalne.
Aby czerpać korzyści, nie musisz wychodzić z domu, odrywać się od pracy ani rezygnować z relaksu – wszystkie sprawy załatwisz zdalnie. Wystarczy założyć konto w serwisie Mój TAURON. Możesz zapłacić za prąd o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie: zrobisz to z poziomu smartfona lub innego urządzenia z dostępem do Internetu.

KATEGORIA
ENERGIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: TAURON

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies