Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
Jak koronawirus wpływa na nasze codzienne decyzje? Posłuchaj rozmowy z Oriną Krajewską

Rozmowa z Oriną Krajewską o zdrowym stylu życia i wyborach dobrych dla nas samych i dla planety

Na koronawirus zupełnie nie byliśmy przygotowani. Pokazał nam, jak bardzo ważne jest dbanie o siebie, swoje zdrowie i jak bardzo jesteśmy uzależnieni od kondycji świata, który nas otacza. Coraz bardziej widać też, że dbając o naturę sprzyjamy sobie samym i odwrotnie: zdrowo się odżywiając, podejmujemy więcej korzystnych dla środowiska wyborów.

– Żyjemy nie dbając do końca ani o siebie, ani o otaczający nas świat. Koronawirus zastał nas na końcówce pomarańczowego światła. Skorzystajmy więc z czasu obecnego spowolnienia i spójrzmy na swój styl życia. To dobry czas, żeby coś w swoim życiu zmienić. Szalejący konsumpcjonizm i tempo, w jakim dotychczas żyliśmy, w jakiś sposób nas wykoleiło – mówi Orina Krajewska, aktorka, instruktorka teatralna, współzałożycielka i prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”.

Jak zmieniają się i jak powinny się zmieniać nasze codzienne wybory w dobie COVID-19? Co służy nam i planecie? Na te pytania Orina Krajewska odpowiadała w rozmowie z Justyną Piszczatowską. Podcastu BNP Paribas możesz posłuchać zarówno na kanale BNP Paribas Talks: spotify.com, jak i na stronie stronie BNP Paribas talks-bnpparibas.pl. Zapraszamy.

KATEGORIA
STYL ŻYCIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies